Polityka Prywatności Portalu www.taniesprzatanie-kielce.pl

Prywatność i bezpieczeństwo użytkowników Portalu www.taniesprzatanie-kielce.pl jest jednym z naszych priorytetów. Zależy nam, by nasi klienci mieli poczucie, że mogą na nas polegać. Dlatego też zachowujemy najwyższą staranność, by wszelkie powierzone nam dane i informacje były przetwarzane wyłącznie zgodnie z ich przeznaczeniem i chronione przed nadużyciami, gdy Użytkownik korzysta z Portalu i/lub dostępnych w ramach niego usług. Dotyczy to też innych informacji przekazywanych przez Użytkownika podczas korzystania z Portalu bądź pozyskanych przez Usługodawcę w inny sposób podczas korzystania przez Użytkownika z usług świadczonych w ramach Portalu przez Usługodawcę.

1. Informacje Osobiste

1.1. Korzystanie z Portalu. Cała zawartość portalu może być przeglądana bez konieczności rejestracji.

1.2. Informacje dotyczące użytkowania. Podczas korzystania z Portalu przez Użytkownika, Administrator może rejestrować informacje na taki temat, jak (w szczególności):

 1. a) informacje o przeglądanych w ramach Portalu stronach
 2. b) informacje o przeglądanych przez Użytkownika produktach.
 3. c) informacje o wszelkich elementach klikanych przez Użytkownika w Portalu.
 4. d) informacje z jakich zewnętrznych stron Użytkownik wszedł do Portalu.
 5. e) informacje do jakich zewnętrznych stron Użytkownik został przekierowany z Portalu.
 6. f) informacje o ocenach udzielonych Portalowi przez Użytkownika.
 7. g) informacje o numerze IP z jakiego Użytkownik wszedł na Portal i/lub z jakiego się logował
 8. h) informacje o produktach zakupionych przez Użytkownika

1.3. Dane osobiste przetwarzane są w celach marketingowych wyłącznie za uprzednią zgodą klienta.

1.4. W przypadku przesłania do Portalu informacji osobistych, mogą one zostać użyte do utrzymywania, udostępniania i udoskonalania Portalu.

1.5. Administrator używa adresu e-mail i innych informacji osobistych Użytkowników do wysyłania wiadomości handlowych i reklamowych wyłącznie za uprzednią zgodą Użytkownika.

1.6. Administrator używa również plików cookies, web beacon oraz informacji dzienników, aby (w szczególności):

 1. a) zapisywać informacje, dzięki czemu nie trzeba wprowadzać ich ponownie podczas kolejnych odwiedzin Użytkownika w Portalu,
 2. b) dostarczać Użytkownikowi niestandardową i spersonalizowaną treść oraz informacje;
 3. c) monitorować efektywność kampanii marketingowych;
 4. d) monitorować zbiorcze pomiary, np. łączną liczbę odwiedzających i wyświetlonych stron;

2. Wybór Użytkownika co do ustawień prywatności

2.1. Użytkownik może odmówić przekazania informacji osobistych do Portalu. W takiej sytuacji nadal może mieć dostęp do treści i przeglądać witrynę Portalu, ale świadczenie niektórych usług może być niemożliwe (np. nie może złożyć zamówienia lub zapisać się do Newslettera).

3. Więcej informacji

3.1. Administratorem danych osobowych w rozumieniu Ustawy z dnia 10.05.2018r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. nr 133 poz. 883 – z późn. zm.) oraz przepisów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE jest Damian Kierzkowski, prowadzący działalność gospodarczą pod firmą Manutrag Sp. z.o.o. , NIP: 9592040534, REGON 388249055, ul. Olszewskiego 6, 25-663 Kielce.

3.2. Administrator przestrzega polskich zasad bezpiecznego przechowywania danych osobowych. W razie wątpliwości, należy skontaktować się z Administratorem.

3.3. Szczegóły dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdują się w „klauzuli informacyjnej” stanowiącej Załącznik nr 1 do Polityki Prywatności.

3.4. Aby uzyskać więcej informacji na temat naszych procedur ochrony prywatności, należy napisać na adres mailowy Administratora: biuro@taniesprzatanie-kielce.pl

Klauzula informacyjna

Manutarg Sp. z o.o.

NIP: 9592040534 REGON 388249055

Olszewskiego 6, 25-663 Kielce

e-mail: biuro@taniesprzatanie-kielce.pl

Strona wykorzystuje pliki cookies. Jeśli tu pozostaniesz uznamy że wyrażasz na to zgodę.

Przewiń do góry